button

Opinie klientów

„Z firmą ACCURAT łączy nas wieloletnia i pełna zaufania współpraca, którą charakteryzuje elastyczność i prędkość działania oraz optymalny wybór odpowiedniego i wykwalifikowanego personelu. Firma ACCURAT jest firmą doskonale rozwiązującą problemy związane z pracą czasową.” (Holger Schumann, kierownik zakładu H.-J. Küpper System- und Modultechnik GmbH)

ACCURAT Automotive

Firma ACCURAT jest dostawcą usług personalnych, który udostępnia wykwalifikowanych pracowników. Do naszego rozbudowanego spektrum usług należy również branża samochodowa.
Mniejsze i średnie szkody w samochodzie stanowią coraz większy czynnik kosztowy dla ich właścicieli i firm. Tradycyjne metody usunięcia tych uszkodzeń jest najczęściej czasochłonne i kosztowne, a samochód znacznie traci na wartości. Dzięki zorientowanemu na wartości kierowaniu firmą zapewniamy zaawansowane technicznie kompetencje oraz dojrzałą świadomość dot. jakości. Udostępniamy naszym klientom profesjonalnych i doświadczonych specjalistów z branży samochodowej, np. specjalistów w zakresie drobnych napraw (SMART-Repair), kierowców zawodowych z branży Automobil Transport Logistic, monterów przemysłowych z branży budowy maszyn, rzeczoznawców samochodowych oraz wielu innych fachowców. Realizacja usług w branży samochodowej na absolutnie najwyższym poziomie jakościowym i perfekcyjny serwis czynią z nas godnego zaufania partnera w tej dziedzinie. Nasze usługi realizujemy w nieskomplikowany sposób i na miejscu u klienta oraz idealnie dostosowujemy się do wytycznych określonych przez producenta samochodów. Dzięki naszemu kompetentnemu zespołowi składającemu się z personelu CRM Management, wysoko wykwalifikowanych techników jesteśmy przez cały czas dostępni dla naszych klientów w przypadku każdego specyficznego zadania. Ten zespół wspierany jest przez kierowników projektu odpowiedzialnych za wsparcie działań zewnętrznych w firmie klienta.
Nasz cel: Maksymalne zadowolenia klienta przy najefektywniejszym wykorzystaniu dostępnych zasobów ze skoncentrowaniem się na efekcie koszty-korzyści.

Kontakt

ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Zepernicker Chaussee 7
16321 Bernau

Telefon: +49 (0)30 847156 - 0
Faks: +49 (0)30 847156 - 79

E-mail: kontakt@accurat.eu