button

Opinie klientów

„Współpraca przebiega bez problemu i o każdej porze dnia. Wynajęci pracownicy są wiarygodni, odporni na wyzwania i dopasowani do wykonywanych przez nas prac.”
(Mario Fiedler, kierownik siedziby zakładu Becker Umweltdienste GmbH)

Straż Pożarna Spaatz

W 2012 roku spółka ACCURAT umożliwia 24 ochotniczym i honorowym członkom straży pożarnej w Spaatz zakup „nowego” pojazdu zadaniowego typu LT 16/Kat. Mimo już bardzo statecznego wieku (21 lat) duży czerwony samochód z drabiną strażacką ma dopiero 18 000 km na liczniku i z technicznego punktu widzenia znajduje się w idealnym stanie. Pojazd wyposażony w pompę zasysającą o wydajności 2400 litrów na minutę wyposażony został dodatkowo w niezbędną akcesoria, np. wąż o długości 600 m.
W przeszłości strażacy ze Spaatz rozmyślali o zakupie pojazdu z tego rodzaju pompą. Ale na taki zakup nie było pieniędzy. Na szczęście udało nawiązać kontakt ze spółką ACCURAT. „Widzieliśmy, że miejscowa straż pożarna nie ma żadnego innego alternatywnego rozwiązania. Dlatego wyraziliśmy zgodę na udzielenie pomocy", mówi Dirk Janssen.

Cała sprawa podziałała jak iskra inicjująca dalsze zdarzenia: w efekcie mieszkańcy Spaatz stworzyli również podwaliny pod utworzenie stowarzyszenia wspierającego.

Kontakt

ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Zepernicker Chaussee 7
16321 Bernau

Telefon: +49 (0)30 847156 - 0
Faks: +49 (0)30 847156 - 79

E-mail: kontakt@accurat.eu