button

Opinie klientów

„Współpraca przebiega bez problemu, potencjał sił roboczych w odniesieniu do specjalistycznych branż jest niekiedy za mały.” (SCHERDEL Feinschneidtechnik GmbH)

Przegląd naszych usług

Branża świadczenia usług personalnych stała się istotną częścią niemieckiego rynku pracy i na stałe wpisała się w funkcjonowanie różnych dziedzin gospodarki. W ten sposób przekazywanie pracowników do dyspozycji klienta stało się istotnym czynnikiem na rynku pracy, o coraz większym znaczeniu, który stale rozwija się z zachowaniem wysokiej dynamiki.

Praca czasowa stanowi perspektywę zatrudnienia dla najróżniejszych pracowników, np. osób rozpoczynających karierę zawodową i osób powracających do danego zawodu, ale również dla osób, które przekwalifikowały się, i pozwala na szybszą reakcję na zmiany koniunkturalnych warunków ramowych i powstających w wyniku ich osobowych „wąskich gardeł” w firmie. Praca czasowa jest obecnie nieodzownym elementem nowoczesnej polityki personalnej.

Istotną częścią naszej pracy jako dostawcy usług personalnych są również usługi związane z wynajmem personelu, rekrutowaniem nowych pracowników oraz pomoc lub przejmowanie projektów naszych klientów wymagających zatrudnienia większej ilości personelu i jego zarządzania. Dzięki temu można w efektywny i wydajny sposób przeciwdziałać niepewną sytuację na rynku.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, pracujący u nas przez wiele lat, w oddziałach zagwarantują skrojone do potrzeb rozwiązania dzięki starannie dobranemu i wykwalifikowanemu personelowi dla następujących branż:

Korzyści związane ze współpracy z firmą ACCURAT:

  • Skorzystaj z pracy czasowej stanowiącej nieodzowny element nowoczesnej polityki personalnej
  • Trwałe zapewnienie sukcesu Twojej firmie dzięki punktualnemu wywiązaniu się, także z szybkich terminów
  • Szybkie i bezproblemowe dostosowanie mocy przerobowych firmy do aktualnych potrzeb rynkowych
  • Zapewnienie dostępu do wydajnych i wykwalifikowanych rezerw personalnych - atrakcyjnie cenowo, elastycznie i precyzyjnie zorientowane do danego zapotrzebowania

Spółka ACCURAT obsłuży Twoją firmę na terenie Niemiec, a także w Austrii i w Polsce. Nieważne, czy będzie to rodzinna, mała czy średniej wielkości firma, czy też duży koncern. Znajdziemy dla Was przyszłego pracownika – dzięki ścisłej współpracy, precyzyjnej selekcji wykwalifikowanych specjalistów i wykwalifikowanej kadry zarządzającej, ze stale powiększającej się bazy pracowników oraz dzięki starannemu i szybkiemu procesowi rekrutacji. Najważniejsza jest zawsze zgodność profilu wymagań ze strony firmy z profilem kwalifikacyjnym potencjalnego pracownika, która obejmuje zrozumienie oraz wdrożenie w życie potrzeb Twojej firmy.

Szukasz wykwalifikowanego personelu? Zatem wyślij do nas swoje zapytanie!

Kontakt

ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Zepernicker Chaussee 7
16321 Bernau

Telefon: +49 (0)30 847156 - 0
Faks: +49 (0)30 847156 - 79

E-mail: kontakt@accurat.eu