button

Wyszukiwanie personelu

Znajdź właściwych pracowników. Nie zwlekaj z wysłaniem do nas swojego zapytania!

Dziękujemy za zainteresowanie!

Wieloletnie i praktyczne doświadczenie w wielu branżach, dopracowane standardy jakościowe, wiarygodne kontakty i zorientowane na serwis usługi czynią z firmy ACCURAT idealnego partnera, zarówno dla naszych klientów, jak i dla pracowników. Jako profesjonalny i kompetentny dostawca usług personalnych pomagamy naszym klientom na każdym kroku łańcucha tworzenia personalnej wartości dodanej. W każdej branży, w każdej dziedzinie. Przegląd naszych usług znajdziesz tutaj.

ACCURAT ucieleśnia:

  • Szybki i sprawny serwis
  • Efektywność, wydajność i profesjonalizm przy realizacji wszystkich procesów
  • Ścisłą i pełną zaufania współpracę z klientami i pracownikami
  • Wysokiej jakości i nieskomplikowane rozwiązania problemów dostosowane do wymagań klienta
  • Uczciwe, godziwe i przejrzyste warunki
  • Absolutną dbałość, wiarygodność, zaangażowanie i elastyczność przy wyborze personelu
  • Dostosowanie do profilów wymagań i pracowników

ACCURAT gwarantuje:

Nasze usługi koncentrują się z jednej strony na elastyczności, którą chcielibyśmy zapewnić Twojej firmie. Jest ona potrzebna do tego, aby móc sprostać indywidualnym, nagłym i codziennym wyzwaniom. Poza tym możliwość punktualnego wywiązania się również z szybkich terminów pomoże zapewnić sukces Twojej firmie. Podejmuj szybkie decyzje - w ten sposób dzięki ofercie firmie ACCURAT możesz bez problemu w bardzo krótkim czasie dopasować wydajność swojego zakładu do aktualnych potrzeb i sytuacji na rynku.

Celem firmy ACCURAT jest niezawodne i jak najmniej skomplikowane spełnianie Twoich życzeń przy wykorzystaniu szybkich i skrojonych do potrzeb rozwiązań. W przypadku stwierdzenia w ciągu pierwszych czterech godzin, że dany pracownik firmy ACCURAT pomimo starannej selekcji nie pasuje do Twojego zespołu lub nie gwarantuje oczekiwanej wydajności, udostępnimy Ci jak najszybciej i w nieskomplikowany sposób nowego pracownika. Przepracowane cztery godziny będą oczywiście godzinami nieodpłatnymi.

Kontakt

ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Zepernicker Chaussee 7
16321 Bernau

Telefon: +49 (0)30 847156 - 0
Faks: +49 (0)30 847156 - 79

E-mail: kontakt@accurat.eu