button

Opinie klientów

„Współpraca przebiega bez problemu i o każdej porze dnia. Wynajęci pracownicy są wiarygodni, odporni na wyzwania i dopasowani do wykonywanych przez nas prac.”
(Mario Fiedler, kierownik siedziby zakładu Becker Umweltdienste GmbH)

Mynou Diedrichsmeyer

Urodzona w 1983 roku w Berlinie Mynou bardzo wcześnie pokochała jazdę konną i dzieli tę pasję do dzisiaj ze swoją starszą o 6 lat siostrą, Mylen. Już w wieku 19 lat została wyróżniona złotką odznaką jeździecką*, a w wieku 25 lat mogła świętować swoje 50 zwycięstwo w klasie ciężkiej (skoki S). Do dnia dzisiejszego Mynou może pochwalić się ok. 117 zwycięstwami w klasie ciężkiej (skoki).

Naturalnie nadal sponsorujemy Mynou i życzymy jej sukcesów, popuszczania cugli, dobrych miejsc i udanego sezonu turniejowego w 2015 roku!

Szczegółowe informacje dotyczące (aktualnych) sukcesów, zwycięskich koni oraz innych interesujących tematów można znaleźć na stronie domowej Mynou Diedrichsmeyer: http://www.mynou-diederichsmeier.com/index.html


*Złota odznaka jeździecka przyznawana jest z okazji sukcesów odnoszonych w sporcie turniejowym. Oceniane są sukcesy odniesione (pojedyncze zwycięstwa) w kraju i zagranicą.

Kontakt

ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Zepernicker Chaussee 7
16321 Bernau

Telefon: +49 (0)30 847156 - 0
Faks: +49 (0)30 847156 - 79

E-mail: kontakt@accurat.eu